CV-PACK


Гофрокартонна упаковка

Гофрокартонна упаковка

Складна висічка.
Гофротара, виготовлена за методом складної висічки гофрокартону - це коробки з картону самозбірного типу або картонні лотки. Щоб отримати таку гофротару , замовник надає свої креслення, за якими буде виконана заготовка і готові гофролисти . З цього і конструюється короб для транспортування вантажу.
Складна висічка гофрокартону зручна тим, що дозволяє замовнику самостійно виконати збірку тари. Даний вид упаковки є не лише надійною транспортною тарою, а й має презентабельний зовнішній вигляд.
Важливою особливістю такого виду упаковки є можливість багаторазового відкриття і закриття упаковки. Самозбірні гофрокороба можуть бути будь-якої геометричної форми і пропорцій.
Гофротара у вигляді лотків часто використовується для транспортування товару, зберігання на складах, а також для реалізації плодоовочевої продукції, м'яса , молочної продукції або кондитерських виробів.

Металізовані пакети

Металізовані пакети

Пакети з багатошарової плівки, внутрішній шар якої металізований алюмінієвою фольгою. Такі пакети мають високі бар'єрні властивості (волого - і світло - непроникність, антистатичність і захист від електромагнітних полів), які сприяють тривалому зберіганню продукту

Використовуються для вакуумного пакування продуктів, для упаковки електронних компонентів, в пакетах bag-in-box. Також, металізовані пакети застосовуються в подарунковій упаковці . Такі пакети мають явну перевагу над іншими пакетами. Продукт упакований в такий пакет відрізняється більш привабливим виглядом, його з легкістю можна знайти на прилавках супермаркетів серед сірої і однорідної маси, такий пакет відразу наштовхує покупця на думку, що продукт всередині "золотого" пакету відноситься до "елітних" товарів. Пакети металізовані "золото" відмінно підходять для пакування одиничних продуктів, групи нарізних продуктів, риби, сардельок та інших. У такому пакеті продукт буде виглядати не тільки привабливо, але і подовжить термін його зберігання, перешкоджає висиханню продукту( внаслідок - втрати його у вазі).

Етикетки на пляшку

Етикетки на пляшку

До цієї категорії товарів відносять різні напої в РЕТ і РЕ пляшках: води , соки, лимонади, квас і рослинна олія.
Для етикетки на пляшку ми використовуємо самоклеючу етикетку з плівки (поліетилен, поліпропілен) та паперу і кругова етикетка з орієнтованих матеріалів – поліпропілен.

Ящики для овочів та фруктів

Ящики для овочів та фруктів

Наша компанія виробляє ящики різної складності для овочів, фруктів і ягід з п’ятишарового і тришарового гофрокартону білого і бурого кольору з можливістю нанесення флексодруку. При виробництві ящиків для овочів та фруктів в основному застосовуються штампи, так як самозбірні ящики витримують більше штабельне навантаження ніж звичайні ящики. Всі конструкції ящиків розроблялися спеціально для транспортування овочів та фруктів на далекі дистанції, але необхідно також враховувати і марку картону. Чим вище марка картону тим більш надійнішим буде ящик. При транспортуванні соковитих фруктів бажано робити ящик з додаванням целюлозного шару (більш вологостійкого). Велика сировинна база дозволяє нам проводити гофроящик для фруктів з гофрокартону в найкоротші терміни .

Про Компанію

Ми пропонуємо пакувальні матеріали всіх видів.
Гофрокартонна та транспортна тара.
Картонна упаковка для закладів швидкого харчування (фаст фуд).
Термоусадочні плівки, стрейч плівка, скотч в асортименті.