CV-PACK


Двошаровий гофрокартон (Д)

Двошаровий гофрокартон

Гофрокартон
Це матеріал,який використовується для виготовлення тари, упаковки та пакувальних матеріалів, для різних видів промислової та продовольчої продукції. Він відрізняється малою вагою і собівартість, але високими фізичними параметрами. Саме тому,гофрокартон, є одним з найбільш поширених пакувальних матеріалів в світі.
Двошаровий (Д) складається з одного плоского та одного гофрованого шарів.Основна перевага картону в рулонах – це гнучкість. Двошаровий гофрокартон незамінний обгортковий матеріал при транспортуванні найрізноманітніших вантажів.

Тришаровий гофрокартон (Т)

Тришаровий гофрокартон

Cкладається з двох шарів плоских та одного гофрованого шарів. В залежності від якості сировини, розрізняють наступні марки Т21-Т25 (чим вища цифра,тим вища якість картону). Також важливим фактором є і вибір профілю відповідно до його подальшого використання.

Основні профілі В і С :

- профіль “ B ” - дрібний гофрокартон з кроком гофри 4,5 - 6,4 мм., висотою гофри 2,2 - 3,2 мм;
- профіль “ C ” - середній гофрокартон з кроком гофри 6,5 - 8,0 мм., висотою гофри 2,2 - 4,4 мм

П'ятишаровий гофрокартон (П)

П'ятишаровий гофрокартон

Складається з трьох плоских та двох гофрованих шарів. Марок П-31, П-32, П-33 і П-34 (типом хвилі ВС, ВЕ). “ BC ” + " BE " п’ятишаровий гофрокартон з поєднанням хвиль "В + С" і "В + Е".
Знаходить застосування при виготовленні великогабаритної транспортної тари.

Мікрогофрокартон

Мікрогофрокартон

Це більш тонкий гофрокартон, як правило, дво або тришаровий.
Профіль “ E ” - мікрогофрокартон, з кроком гофри 3,2 - 3,6 мм., висотою гофри 1,4 - 1,8 мм. Вважається одним з найпопулярніших матеріалів для упаковки. Він володіє хорошими механічними властивостями, має високу практичність і хорошу фактуру.
Ми пропонуємо купити білий або бурий тришаровий мікрогофрокартон в листах. Він часто застосовується у взуттєвій , харчовій , канцелярській та інших галузях промисловості .

>

Про Компанію

Ми пропонуємо пакувальні матеріали всіх видів.
Гофрокартонна та транспортна тара.
Картонна упаковка для закладів швидкого харчування (фаст фуд).
Термоусадочні плівки, стрейч плівка, скотч в асортименті.