CV-PACK


Чотирьохклапанний гофрокороб

Чотирьохклапанний гофрокороб

Чотирьохклапанний гофрокороб - один з найбільш поширених і універсальних типів гофроупаковки . Його невисока собівартість робить такий вид продукції найбільш доступним для використання при упаковці різних товарів . Гофротара даного типу використовується у всіх галузях промисловості та сільському господарстві. Чотирьохклапанний гофрокороб - виробляється зі склеєним або зшитим скобами бічним клапаном. Поставляється замовнику в плоскому (складеному) вигляді - займає мало місця на складі. При збірці використовується скотч. В залежності від ваги і властивостей товарів може застосовуватися гофрокартон різних марок.

Є можливість нанести зображення методом флексодруку. Це дозволить виділити ящик з Вашою продукцією з маси подібних, або нанести технічну інформацію про умови транспортування і зберігання продукції, т.зв. маніпуляційні знаки.

Наша компанія пропонує на вибір будь-яку 4- клапанну картонну упаковку.

Коробки під піцу

Коробки під піцу

Наше підприємство спеціалізується на виробництві коробок для піци. У виробництві коробок використовується якісний, сертифікований гофрокартон, який не втрачає своїх властивостей під впливом високої темпаратури й вологості, а також добре зберігає тепло. Коробки для піци можуть бути виготовлені з бурого або білого гофрокартону, з нанесенням вашого логотипу.

Стандартні розміри:
- 200х200х35
- 300х300х35
- 450х450х40
- 500х500х40

Гофролоток

Гофролоток

Гофролоток часто використовується для упаковки кондитерських виробів , може служити як групова упаковка для банок і пляшок. Гофролоток придбав широку популярність завдяки наступним перевагам:
- конструктивно гофролотки бувають самозбірні, тобто збираються без використання допоміжних пристосувань, так і не самозбірні, для надання форми яким необхідно склеювання;
- кондитерський лоток вдало поєднує в собі функції транспортної тари і промоупаковки - дозволяє побачити товар не розкриваючи упаковку, при нанесенні зображення служить для просування торгової марки виробника в місцях продажу;
- виготовлення з різних матеріалів, а також застосування різних конструкторських рішень дозволяє надати упаковці різні властивості не змінюючи принципів складання, фасування, транспортування і викладення в торгових точках.

Гофролотки виготовляються з тонкого мікрогофрокартону, 3-х шарового гофрокартону і навіть для підвищеної міцності з 5-ти шарового гофрокартону.

Вкладки, решітки, прокладки

Вкладки, решітки, прокладки

Вкладка —поміщається всередину ящика або картонної коробки як допоміжний пакувальний засіб, має вигляд листа гофокартону з нанесеними горизонтальними рильовочними лініями.Вкладка використовується для посилення стінок ящика.
Решітка служить для розділення упакованої продукції або виробів, підвищує міцність упаковки , сприяє зручності процесу упаковування. Решітка поділяє внутрішній об’єм коробки (ящика) на клітинки в які поміщаються вироби. Розміщається в коробці вертикально, що сприяє підвищенню міцності.
Прокладка є у вигляді прямокутного аркуша гофрокартону. Її можна застосовувати для зміцнення дна гофроящика; для закриття отвору між внутрішніми клапанами коробки; для розділення короба по вертикалі; для розподілу упакованої продукції по рядах.

При виготовленні вкладок, решіток чи прокладок використовується різний гофрований картон: одно, трьох або п’ятишаровий. Вибір виду картону в кожному окремому випадку індивідуальний.

Про Компанію

Ми пропонуємо пакувальні матеріали всіх видів.
Гофрокартонна та транспортна тара.
Картонна упаковка для закладів швидкого харчування (фаст фуд).
Термоусадочні плівки, стрейч плівка, скотч в асортименті.