CV-PACK


Пакети вакуумні

Пакети вакуумні

Вакуумні пакети виготовляються з багатошарових полімерних плівок, що складаються з бар’єрних і структурних полімерів. Основними комбінаціями шарів є: поліамід з поліетиленом (ПА/ПЭ), орієнтований поліамід з поліетиленом (ОПА/ПЭ) і поліетилентерефталат з поліетиленом (ПЭТ/ПЭ). Шар поліетилену надає вакуумному пакету пластичності і стійкості до механічних впливів, а також є термозварювальним. Поліамідний і поліетилентерефталатний шар є бар’єрним.

Використання для пакування продуктів вакуумних пакетів попереджує можливість розвитку мікроорганізмів і бактерій, забезпечує стійкість до проникнення кисню, водяних парів, тим самим суттєво продовжує термін придатності і зберігає якість запакованої продукції. Вакуумний пакет зберігає свіжість, аромат, колір і смак продуктів, запобігає втраті ваги. Запакована у вакуумний пакет продукція має відмінний товарний вигляд.

Клейка стрічка (скотч)

Клейка стрічка

Скотч розрізняють за розміром: шириною, довжиною намотки, товщиною. Стандартними розмірами пакувального скотчу вважаються: ширина 48, 50, 72 и 75 мм, довжина намотки 50, 66, 100 и 990 м, товщина, 40, 45 та 48 мкм.
Скотч шириною 48 та 50 мм використовується для заклеювання коробок легких і середньої важкості, невеликих і середніх розмірів.
Скотч шириною 72 і 75 мм використовується для заклеювання важких і габаритних коробок.
Скотч довжиною намотки 50, 66 та 100 м застосовується для ручного заклеювання і заклеювання як без використання додаткового обладнання, так і з застосуванням пристроїв для ручного розмотування (диспенсерів).
Скотч довжиною 990 м застосовується для машинного заклеювання на спеціальних машинах – заклеювальниках гофрокоробів.
Скотч товщиною 40 мкм рекомендуємо використовувати для неважких, бажано крейдованих коробок.
Скотч товщиною 45 мкм підходить для заклеювання коробок середньої важкості і забезпечує надійне і міцне запечатування як крейдованих, так і звичайних гофрокоробів.
Скотч товщиною 48 мкм відрізняється максимальними клейовими властивостями і підвищеною міцністю на розрив. Він застосовується для запечатування важких коробок, а також в тих випадках, якщо продукція тривалий час знаходиться в дорозі для забезпечення надійної безпеки вантажу.

Ми пропонуємо усі можливі стандартні розміри пакувального скотчу за шириною, довжиною намотки, товщиною, зі всіма видами клейового шару, різноманітних кольорів, а також з нанесенням фірмового логотипу замовника.


Характеристики клейкої стрічки: Ширина: 45 мм , 48 мм, 72 мм
Довжина: від 10 до 990
Товщина: 40, 45 мкм
Колір: Прозорий, білий, коричневий
Інформація для замовлення:
Одиниця виміру: ролик
Мінімальне замовлення: 1 ящик
Кількість в ящику : залежно від довжини намотування

Стретч-плівка

Стретч-плівка

Стретч-плівка – це пакувальний матеріал, що має властивість зворотньо розтягуватися з великим подовженням, і який, порівняно з іншими плівковими матеріалами, має покращену міцність, стійкість до розриву, проколу, удару і продавлюванню, липкість шарів по відношенню один до одного.
Завдяки еластичному розтягненню стретч-плівки в процесі пакування та за рахунок її стремління повернутись у вихідний стан виникає «утримувальна» сила, яка забезпечує стійку фіксацію продукції зі збереженням захисної функції упаковки.
Унікальною властивістю стретч-плівки є липкість шарів по відношенню один до одного. За рахунок цього шари щільно прилягають один до одного під час обмотки, утворюючи герметичну упаковку.
В основному, стретч-плівка використовується для пакування та фіксації вантажів на палетах, а також для пакування довгих виробів шляхом обмотування.
В залежності від застосування обладнання палетна стретч-плівка поділяється на ручну та машинну. Ручна стретч-плівка застосовується на ручних пристроях (диспенсерах), а машинна стретч-плівка – на спеціальних машинах (палетопакувальниках, палетообмотувачах), обладнаних різними системами розтягнення плівки.
Для того, щоб вибрати найбільш підходящу стретч-плівку для пакування вантажу, необхідно звернути увагу на наступні фактори:
- тип вантажу (розмір, форма, вага);
- спосіб пакування;
- тип обладнання, що застосовується;
- засоби транспортування і особливості завантаження;
- вимоги до утримувальної сили та сили стискання при завантаженні;
- фактори удару при завантажені.

Ручна стретч плівка є найбільш універсальним пакувальним матеріалом, проста в експлуатації, не вимагає складного обладнання , її можна розмотувати вручну з рулону або використовувати розмотувач для стретчу.

Характеристики плівки: Ширина: 250, 500 мм;
Довжина: 100-300 м;
Товщина: 15,17, 20, 23 мк
Колір: прозорий , чорний;
Вага рулону: до 3 кг.
Інформація для замовлення: Одиниця виміру плівки : рулон;
Мінімальне замовлення: 1 ящик;
Місткість ящика : 6 рулонів.

Харчова стретч-плівка

Харчова стретч-плівка<

Стретч-плівки, які використовуються для пакування продовольчих продуктів, називаються харчовими.
Харчові стретч-плівки призначені для безпосереднього пакування продуктів у харчовому виробництві, роздрібній торгівлі, підприємствах громадського харчування та побуті. Застосовується для пакування м’яса, риби, сиру, овочів, фруктів, ягід, грибів, ковбасних, кулінарних, кондитерських та хлібобулочних виробів і т.д.
Пакування продуктів у харчові стретч-плівки забезпечує їх триваліший термін зберігання, зберігає їх свіжість, захищає від зовнішніх впливів, а також надає гарного товарного вигляду. Самоклеювальні властивості плівки роблять її простою у застосуванні та дозволяють використовувати навіть без спеціальних пристроїв.
Існує два види харчових стретч-плівок: полівінілхлоридна (ПВХ) та поліетиленова (ПЕ). Вони мають схоже функціональне застосування, але є області, де надається перевага у застосуванні того чи іншого виду в залежності від характерних властивостей плівки.

Характеристики плівки:
Вид плівки: для використання на гарячому, холодному столі, для ручної обмотки;
Ширина: 300, 350, 400, 450 мм;
Довжина: 300-1500 м; ( можлива намотка під замовлення клієнта)
Товщина: 8, 9 мкм;
Колір: прозорий з жовтим відтінком;
Вага рулону: до 7 кг.
для замовлення:
Одиниця виміру плівки: рулон;
Мінімальне замовлення: 1 ящик.
Кількість в ящику: залежно від габаритів рулону.

Про Компанію

Ми пропонуємо пакувальні матеріали всіх видів.
Гофрокартонна та транспортна тара.
Картонна упаковка для закладів швидкого харчування (фаст фуд).
Термоусадочні плівки, стрейч плівка, скотч в асортименті.